hairtalk

VİZYONUMUZ

HAIRTALK

Ana saç sağlığını koruyarak saç -renklendirme, -dolgunlaştırma, -uzatma sunan Hairtalk ürün portföyü 1saatten az sürede uygulanarak konforlu bir yöntem sunar.

Dünya genelinde 57 ülkede prestijli Hairtalk bant kaynak uygulaması zamandan tasarruf sağlarken, ana saçların sağlıklı uzamasına, dolgunlaşmasına ve kimyasal olmadan saçların renklendirilmesini mümkün kılar.

Remy kalitesinde gerçek insan saçının, eşsiz Hairtalk bant sistemiyle bir araya getirilmesiyle özenle oluşturulan ek saçlar, paket içerisinde ve her zaman en iyi kalite güvencesi sunar.


Saçınızın her teli Hairtalk için değerlidir, tıpkı zamanınız gibi!2021 yılında Türkiye’de kapılarını açan Hairtalk, dünyada esen yeni nesil saç modasını ana saçlarının sağlığına önem veren güzel kadınların saçlarını taçlandırmak üzere Hairtalk Uygulama Merkezlerimizde ve profesyonel kuaför salonlarında yerini almaya başladı.

Türkiye genelinde farklı şehirlerde açılan Hairtalk Uygulama Merkezlerimizde ve kuaför salonunda daimî kaliteye önem veren, yeni nesil saç modasını salonunda yansıtmak isteyen, her zaman en iyisini amaçlayan profesyonel kuaför salonlarında buluşmak üzere!

Hairtalk ailemize davetlisiniz!