Saç

UZATMA

Hiçbir güzellik güzel bir saçtan daha göz alıcı değildir!

Uzun, hacimli, dolgun saçları seven kadınlar için vazgeçmesi mümkün olmayan Hairtalk Extensions serileri, dünya üzerinde 57 ülkede profesyonel Hairtalk salonlarında güzel kadınların saçlarını taçlandırıyor.

Uzun ve dolgun saçlara sahip olmak için 30 dakika ile 45 dakika arasında zamanınız bize yeterli. Hairtalk serileri 25 cm, 40 cm ve 55 cm uzunluk seçeneği sunarken dipten uca kadar aynı yoğunluktadır. Saçlarınız istediğiniz boyda takıldıktan sonra uçlardan dolgun durması için kesim gerektirmez. İstediğiniz gürlüğün daha ötesini vaat eder Hairtalk…

Uzun ve gür saçlarınız olmasının yanında Hairtalk kendi saçınız gibi hissettirir. Ağırlık hissiyatını bilmezsiniz. Yatacağınız zaman batma hissiyatı yaşamazsınız. Hairtalk saçlarının kalitesini uygulama esnasında ilk bant takıldıktan itibaren fark edersiniz. Dokunduğunuzda ipeksi hissiyatı daimidir.

Bir kadının, sabah uyandığında aynada kendini güzel görmesinin enerjisi tüm gününe yansır. Hairtalk serilerinde saça alışma süresi gür ve uzun saçlara doğal görünümle sahip olmanın şaşkınlığı atana kadardır. Kendinizi aynaya her baktığınızda misliyle güzel, bakımlı görürsünüz. Saçlarınızın havası güzelliğinizle birleştiğinde Hairtalk Extensions, dünyada olduğu gibi vazgeçilmeziniz olur.

H


UYGULAMA SÜRELERİ

img/background_05.jpg

İlk uygulama Süresi: 30-45 dakika

Saçta kalma süresi: 8-10 hafta

Çıkartma süresi: 10-15 dakika

Bant yenileme süresi: 5-10 dakika

Saçtan çıkartılıp yenilenerek tekrar saça takılma süresi: 35-55 dakika

Ana saçta saç kaybı: 0

Ek saçların boyunda kısalma: 0