BANT UZATMA SİSTEMLERİ ARASINDA ORJİNALİ

Böylesine saçları güzelleştiren hızlı ve kolay saç uzatma daha önce hiç görülmedi. Hairtalk bant kaynak sistemi daha dolgun daha hacimli ve daha volümlü saçların kullanım seçeneklerini sunuyor. 25-40-55 cm saç uzunluk seçeneklerimizle değişim 1 saatten az zaman sürüyor. Hairtalk ek saçları ana saçlar arasında gizlenir muhteşem bir dolgunluk ve uzunluk sağlar.

Hairtalk Bant kaynak sistemiyle bütün bu olanakların yanı sıra Uzman Hairtalk stilistlerinin yaratıcı dünyası eklendiğinde hayallerinizin de ötesinde saçlara kavuşabilirsiniz.

Hairtalk® Extensions

Çok doğal. Çok rahat. Çok kolay.

Mükemmel doğal renk geçişleri içeren saçlara Hairtalk merkezlerinde ve anlaşmalı kuaför salonlarında bir saatten az sürede sahip olabilirsiniz. Ultra ince bant alanları 3 cm genişliğinde ve 7 mm yüksekliğindedir. Saçlara sandviç tekliğinde uygulanır ve 3 farklı uzunluktadır 25 cm - 40 cm - 55 cm.

Dakikalar içerisinde ana saça zarar vermeden ve sağlıklı uzamasına zemin oluşturan Hairtalk saç serileri, saç dolgunlaştırma, renklendirme ve uzatma uygulamalarıyla eşsizdir.

/Public/img/Home-New-2.jpg
/Public/img/Home-New-1.jpg

HAIRTALK® EXTENSIONS PRO

Mükemmel görünüm için görünmez bantlar.

Dolgunluk, uzunluk ve renklendirme mi istiyorsunuz Hairtalk Pro serisi için çok kolay. Saçlarınızı topluyorsanız pro serisinin sadece 1 mm görünen bant alanları sayesinde adeta ana saçlarınız içerisinde ek saçlar kaybolur.

HAIRTALK® EXTENSIONS SILVER

Güçlü bir güzellik ifadesi: gri saç. Yeni Hairtalk Silverline

Güzel yaş almak bir sanattır. Yaş ilerledikçe azalan ve dökülen saçlarınızı yarı sentetik ve gerçek saç karışımı olan beyaz saç telleri içeren Silver serisi ile saç renginize uygun doğal görünümler elde edebilirsiniz.

/Public/img/Home-New-2.jpg
/Public/img/Home-New-1.jpg

HAIRTALK® EXTENSIONS PLUS

Görünmez kadar iyi. Üst baş bölgesi için özel olarak geliştirilmiştir.

Hairtalk Plus serisi özenle el işçiliği ile bant alanlarına tek tek mükemmel şekilde tutturulmuş olup bant alanı tamimiyle saç kökü görüntüsüne sahiptir. Saçlarda görünmezliği ve mükemmelliği sunar.

HAIRTALK® EXTENSIONS COLORMELTS

Eşsiz stiller için yumuşak renk geçişleri.

Saçlarınızda Balyaj veya Ombre görüntüsü istiyorsanız muhteşem tonlamalarla oluşturulmuş renkler kimyasal işlem uygulamadan artık çok kolay.

/Public/img/Home-New-2.jpg
/Public/img/Home-New-1.jpg

HAIRTALK® EXTENSIONS FUN

Vahşi yönünüzü keşfedin. Cesur renklerle.

8 farklı tonda Fun serisi ile canlı parlak renkler ile sınırlarınızı aşın. Trend renkler her zaman Hairtalk ile mümkün…