Saç

RENKLENDİRME

Kimyasal içermeyen renk çağına hoş geldiniz!

Güzelliğinizin, saçınızdaki renklerle teninize ışık vererek güneş gibi parlamasına izin verin.

Doğal saçlarından vazgeçmek veya saçlarınıza kimyasal renk açtırma işlemi yaptırmak istemiyorsanız Hairtalk Extensions serileri geniş renk yelpazesi ile sınırsız seçenekler sunuyor.

Hairtalk Extensions serileri, saçınızın içerisinde doğal tonlarda, görkemli saçlar için ana saçınıza tezat renklerle veya Hairtalk Colormelts serisi ile ombré'den iham alan renklerle olağanüstü nüanslarla tonlamalar yaratır.

Sarışınlığı seviyorsunuz ancak aynı tonlarda sarı yerine, sarı tonları kullanarak daha doğal ve sıcak görünmesini istiyorsanız veya ana saçlarınızın diplerini saç uçlarınızın tonunda sarı yaptırdığınızda teninize solgunluk veriyorsa ve bundan dolayı koyu dip rengi kullanıyorsanız Hairtalk Extensions serileri ile hayal ettiğiniz sarışınlık mümkün.

Ana saç renginiz koyu ve kimyasal açma işlemleriyle dahi istediğiniz renk efektlerini saçınızda yakalayamadıysanız, şimdiye kadar ana saç renginizi hiç boyatmadıysanız ama saçlarınıza renk geçişleri ile canlılık kazandırmak istiyorsanız Hairtalk Serileri ile istediğiniz ışığı dakikalar içerisinde saçınızda görebilirsiniz.

Saçını değiştirmek isteyen kadın
hayatını değiştirmek üzeredir!

H


UYGULAMA SÜRELERİ

img/background_05.jpg

İlk uygulama Süresi: 15-20 dakika

Saçta kalma süresi: 8-10 hafta

Çıkartma süresi: 5-10 dakika

Bant yenileme süresi: 3-5 dakika

Saçtan çıkartılıp yenilenerek tekrar saça takılma süresi: 18-25 dakika

Ana saçta saç kaybı: 0

Ek saçların boyunda kısalma: 0