Saç

DOLGUNLAŞTIRMA

BİR KADIN İKİ ŞEYE SAHİP OLMALIDIR.

STİL & GÜZEL SAÇ!

Saçların daha dolgun ve hacimli gözükmesi güzellik ile bütünleşir.

Saçlarınızın uzunluğunu seviyor ama saçlarınızın veya saç uçlarınızın seyrekliğinden memnun değilseniz, saçınızı model kestirmek istiyor ancak saçınızın cansız olan bölgesinden dolayı kestiremiyorsanız Hairtalk ® Extensions serileri ile saç dolgunlaştırma uygulaması ortalama 15-20 dakika sürer.

Sandviç uygulama tekniği olarak adlandırılan, ana saçın iki bant arasında saçın çıkış yönünde yapıştırılarak uygulanan Hairtalk extensions, saçta ve özellikle saç uçlarında dolgunlaştırma sağlar. Hipoalerjenik bantlar ultra ince yapıda ve 1 cm, 3 cm 4 cm genişliğindedir. 25 cm, 40 cm ve 55 cm uzunluk seçeneği sunan Hairtalk Extensions, Hairtalk Extensions Pro ve Hairtalk Extensions Plus serileri, geniş renk skalasıyla saç arasında gizlenir.

Ultra ince yapıda olan hairtalk extensions serileri kullanımında saçta ağırlık hissi vermez, ana saçta kopma ve dökülme yaşatmaz. Saçta kalma süresi ortalama saç gelişimine göre 8-10 haftadır. Çıkarma işlemi yalnızca 5 ila 10 dakika arasında sürer.

Birkaç değişimden sonra yeni çıkan saçlarınızın uzadığına ve saçlarınızın kendiliğinden dolgunluk kazandığına tanık olursunuz. Kendi saçlarınızın canlanma sürecinde Hairtalk saç serileri ana saç tellerinize zarar vermeden, saçlarınızın daha hacimli gözükmesi için destekleyicidir.

H


UYGULAMA SÜRELERİ

img/background_05.jpg

İlk uygulama Süresi: 15-20 dakika

Saçta kalma süresi: 8-10 hafta

Çıkartma süresi: 5-10 dakika

Bant yenileme süresi: 3-5 dakika

Saçtan çıkartılıp yenilenerek tekrar saça takılma süresi: 18-25 dakika

Ana saçta saç kaybı: 0

Ek saçların boyunda kısalma: 0