hairtalk ®
HAIRTALK Extensions Colormelts


Renk teknolojisinde en yeni ile tanışın. Ana saçlara zarar vermeden muhteşem Ombrè'den ilham alan renkler oluşturun. Hairtalk ® Extensions Colormelts renkleri dipten doğal bir tondan başlayarak uçlara kadar tonlanır. Bu teknoloji yalnızca en iyi renk uzmanları tarafından oluşturulabilen olağanüstü nüanslarla tonlama yaratır. Hairtalk ® Extensions Colormelts serisinde 16 farklı Ombrè seçeneği bulunmaktadır.

Göz alıcı saçlara sahip olmak isteyenlerin tercihidir.

Saç yapısına göre 3 cm ve 4 cm bant genişliği alternatifi bulunan Colormelts serisinin içeriğinde 12 veya 20 adet saç uzantısı bulunur.

Kimyasal içermeyen renk çağına Hoş Geldiniz!

Hairtalk® Extensions Pro Colormelts serisi 3 cm bant genişliğinde, 25 cm ve 40 cm uzunluğunda,12 adet Pro bant yapısına sahip saç uzantısından oluşur. Sandviç tekniği ile uygulandığında 6 tam saç uzantısı sağlarken, tek taraflı kullanıldığında 12 adet uzantı sağlar.

Hairtalk ® Extensions Colormelts serisi 4 cm bant genişliğinde, 25 cm ve 40 cm uzunluğunda,20 adet standart bant yapısına sahip saç uzantısından oluşur. Sandviç tekniği ile uygulandığında 10 tam saç uzantısı sağlarken, tek taraflı kullanıldığında 20 adet uzantı sağlar.

Hairtalk® Extensions Pro Colormelts -3 cm -seri ile uyumlu seriler:

Hairtalk ® Extensions Standart
Hairtalk ® Extensions Pro
Hairtalk ® Extensions Plus
Hairtalk ® Extensions Fun
Hairtalk ® Extensions Silver
Hairtalk ® Extensions Root Colors
Hairtalk® Extensions Colormelts - 4 cm -seri ile uyumlu seriler:
Hairtalk ® Extensions Colormelts